Kontakt

Vittsjö GIK Hässleholm

Västanvägen 22
282 66 Vittsjö

Mejl: kansli@vgik.se
Telefon: 0451-228 03

Organisationsnummer: 837000-3017
Föreningsnummer: 4439

Bankgiro: 5286-1358
BIC: SWEDSESS
IBAN: SE4780000823961532380274
Swish: 123 695 4424

Medlemsfrågor

För frågor gällande ditt medlemskap, kontakta widell@vgik.se.

Biljettfrågor

Har du frågor om säsongskort eller lösbiljetter, kontakta madde@vgik.se.

Föreningsfrågor

För generella frågor, kontakta kansli@vgik.se.
För ungdomsfrågor, kontakta caroline@vgik.se.

Pressinformation

Vi är väldigt måna om att på bästa sätt ta hand dig som representant för media och press. Vi vill tillgodose era behov mer än väl för att ni ska kunna göra ert bästa arbete när ni kommer till Vittsjö IP under säsongen.

Pressackrediteringar ska göras, senast klockan tolv sista vardagen inför varje match, via mejl till Lotta Johnsson på lotta@vgik.se. Mer praktisk information ges vid bekräftelse av ackrediteringen.

Önskemål om intervjuer med spelare, tränare eller andra i klubben skickas via mejl till Erika Nilsson på erika@vgik.se.

Föreningens klubbmärke finns att ladda hem här.

Ledarna i förstalaget

Thomas Mårtensson

Tränare

thomas@vgik.se / 070-946 34 86

Robert Bergström

Tränare

robert@vgik.se / 070-246 78 24

Mulle Karlsson

Lagledare

mulle@vgik.se / 073-411 78 54

Damsektionens styrelse

Anders Fredriksson

Ordförande

fredriksson@vgik.se / 0709-348005

Karin Persson

Sekreterare

karin@vgik.se / 073-065 19 67

Conny Bengtsson

Kassör

conny@vgik.se / 070-286 42 10

Magnus Sångberg

Sportchef

magnus@vgik.se / 070-511 31 60

Madeleine Johannesson

Tävlings- och evenemangsansvarig

madde@vgik.se / 070-303 78 14

Caroline Anglefalk Åberg

Ungdomsansvarig

caroline@vgik.se / 070-622 92 02

Anders Widell

Administration

widell@vgik.se / 070-303 43 97

Charlotte Johnsson

Presskontakter

lotta@vgik.se / 070-770 88 48

Erika Nilsson

Marknad och hållbarhet

erika@vgik.se / 070-7524514

Claes Moberg

Ledamot 

claes@vgik.se / 072-886 40 77

Jonas Fisher

Marknad 

jonas@vgik.se / 070-5820102

Styrelsen ansvarar

Styrelsen ansvarar för att fastställa riktlinjer och strategier för Vittsjö GIKs dam- och flickverksamhet samt att övervaka organisationens arbete. Styrelsen arbetar ideellt och erhåller inget arvode för sitt arbete. Samtliga styrelseledamöter är ”oberoende”. Ingen har någon form av operativt arbete inom föreningen eller bolagen.

Valberedning

XX, ordförande
XX
XX

Har du förslag på personer som bör ingå i Vittsjö GIK damsektionsstyrelse? Valberedningen nås på XX.

Instruktion för valberedningen hittar du här.

Contact Info:

Praesent interdum congue mauris, et fringilla lacus pel vitae. Quisque nisl mauris, aliquam eu ultrices vel, conse vitae sapien at imperdiet risus. Quisque cursus risus id. fermentum, in auctor quam consectetur.

  • Address: 10111 Santa Monica Boulevard, LA
  • Phone: +44 987 065 908
  • Email: info@Example.com
  • Fax: +44 987 065 909

Steve Hansen

Designer

Darkness the cattle, first from days gathering green can’t great Whose to, us face which fowl days them.

Marcia Gilbert

Developer

Darkness the cattle, first from days gathering green can’t great Whose to, us face which fowl days them.

Sophie Alvarez

SEO

Darkness the cattle, first from days gathering green can’t great Whose to, us face which fowl days them.