Följ oss

Hej, vad letar du efter?

Kontakt

Vittsjö GIK
Västanvägen 22
282 66 Vittsjö
Sverige

H: https://www.vgik.se
E: kansli@vgik.se
T: +46 451-228 03


Organisationsnummer: 837000-3017
Föreningsnummer: 4439


Bankgiro: 881-8940
Swish: 123 695 4424

Medlemsfrågor

För frågor gällande ditt medlemskap, kontakta widell@vgik.se.

Biljettfrågor

Har du frågor om säsongskort eller lösbiljetter, kontakta madde@vgik.se.

Föreningsfrågor

För generella frågor, kontakta kansli@vgik.se.

Pressinformation

Text

Föreningens klubbmärke finns att ladda hem här.

Damsektionens styrelse

Erika Nilsson

Ordförande

Omvald för en tid av ett år på årsmötet 2020. 

erika@vgik.se / 070-752 45 14

Karin Persson

Sekreterare

Omvald till två nya år på årsmötet 20XX.

karin@vgik.se / 073-065 19 67

Conny Bengtsson

Kassör

Omvald till två nya år på årsmötet 20XX.

conny@vgik.se / 070-286 42 10

Magnus Sångberg

Sportchef

Omvald till två nya år på årsmötet 20XX.

magnus@vgik.se / 070-511 31 60

Madeleine Johannesson

Tävlings- och evenemangsansvarig

Omvald till två nya år på årsmötet 20XX.

madde@vgik.se / 070-303 78 14

Caroline Anglefalk Åberg

Ungdomsansvarig

Omvald till två nya år på årsmötet 20XX.

caroline@vgik.se / 070-622 92 02

Anders Widell

Ledamot

Omvald till två nya år på årsmötet 20XX. 

widell@vgik.se / 070-303 43 97

Charlotte Johnsson

Ledamot

Omvald till två nya år på årsmötet 20XX.

lotta@vgik.se / 070-770 88 48

Anders Fredriksson

Ledamot

Nyval för en tid av två år på årsmötet 2020.

fredriksson@vgik.se / 070-934 80 05

Claes Moberg

Ledamot

Nyval för en tid av två år på årsmötet 2020. 

claes@vgik.se / 072-886 40 77

Styrelsen ansvarar

Styrelsen ansvarar för att fastställa riktlinjer och strategier för Vittsjö GIKs dam- och flickverksamhet samt att övervaka organisationens arbete. Styrelsen arbetar ideellt och erhåller inget arvode för sitt arbete. Samtliga styrelseledamöter är ”oberoende”. Ingen har någon form av operativt arbete inom föreningen eller bolagen.

Valberedning

XX, ordförande
XX
XX

Har du förslag på personer som bör ingå i Vittsjö GIK damsektionsstyrelse? Valberedningen nås på XX.

Instruktion för valberedningen hittar du här.

Copyright © 2020 Vittsjö GIK. Alla rättigheter reserverade.